LKDT PIC 16F877A-PU
Thời Trang Nữ > Đồ liền thân > Đồ bay (Jumpsuits) || LKDT PIC 16F877A-PU
  • Hỗ trợ xuất hóa đơn đỏ
Giới thiệu LKDT PIC 16F877A-PU
PIC 16F877A-PU
Core Size: 8-Bit
Speed : 20MHz
Standard Package 10
Category Integrated Circuits (ICs)
Family Embedded - Microcontrollers
Series PIC® 16F
Packaging Tube
Core Processor PIC
Core Size 8-Bit
Speed 20MHz
Connectivity I²C, SPI, UART/USART
Peripherals Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Number of I /O 33
Program Memory Size 14KB (8K x 14)
Program Memory Type FLASH
EEPROM Size 256 x 8
RAM Size 368 x 8
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 4 V ~ 5.5 V
Data Converters A/D 8x10b
Oscillator Type External
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)